1 Mart 2013 Cuma

Hummalı Bir Çalışma

Yaklaşık dört aydır sizlerden uzak kaldığımın farkındayım. Yazacak bir şey olmaması değildi yokluğumun sebebi. Bilakis yazacak çok şeyim vardı. Lakin zamanım yoktu.

Twitter ve facebook sayfamdan takip edenler bilir, Aralık ayından beri romanım üzerinde çalışmaktayım. 


Hummalı bir çalışma...

Yoğun ama bir o kadar da keyifli bir süreç...

Hayallerimi gerçekleştiriyor olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde, sizlere güzel şeyler sunmak, kendi yarattığım dünyada, bu serüvene sizleri de ortak etmek adına günlerdir, haftalardır harıl harıl çalışmaktayım.

Ve nihayet son sayfalara gelmiş bulunmaktayım. Zannediyorum ki önümüzdeki hafta son rötuşlarımı yapar, kitabımı neticelendiririm.

Üzerinde mesai harcadığım bu kitaptan ve başkahramanımdan ayrılmak  bir hayli zor olacağa benziyor. Ne de olsa ilk göz ağrısı...

Asıl zorlu süreç bundan sonra başlayacak şüphesiz. Yayınevlerine başvuru, sonrasında belki de aylar sürecek bekleyiş, kabul edilip edilmeme vesaire... Gelişmelerden sizleri haberdar ediyor olacağım.

Yanımda olan, beni destekleyen ve teşvik eden herkese teşekkür ederim.

Arayı fazla açmamak ümidi ve dileğiyle.

Sevgilerimle,

7 yorum:

 1. Çok enteresan ama daha bu sabah ne alemde olduğunu düşünüyordum. :) Twitter hesabın olduğunu bilmiyordum, oradan takibe başlıyorum. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O halde beniz izlemeye devam edin :)

   Sil
 2. siteniz gerçekten çok güzel ve hoş olmuş sizi takip ediyorum benim blog sayfamada beklerim modifiyeli arabalar

  YanıtlaSil
 3. Gelişmelerden sizleri haberdar edeyim. Bugün itibarıyla gönlümden geçen dört yayınevine romanımı yollamış bulunmaktayım.

  Herkese selamlar, sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Bir roman yazmak, demek. Doğrusu imrendim ve bi o kadar da merak ettim. Yazınızda roman hakkında hiçbir bilgi vermemişsiniz en azıyla adını bizlerle paylaşmanızi beklerdim doğrusu :) Bakalım ortaya nasıl birşey çıkacak. Herşey gönlünüzce olur inşallah. Yazmaktan asla vazgeçmeyin her ne olursa olsun. Başarılar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Alisto Toprak,

   Öncelikle sözleriniz için teşekkür ederim. Evet roman hakkında bilgi vermedim, adından da bahsetmedim. Zira merak edilsin istedim :)

   Heyecanla yayınevlerinden dönüşü bekliyorum. Hayırlısı olsun bakalım.

   Tekrar teşekkürler.

   Sil
  2. Merhaba,

   Haber vereyim dedim http://sehirlikiz.blogspot.com/2013/12/gunebakan.html

   Sevgiler,

   Sil

Blog yazıları ve yorumlar

Bu blogda yer alan yazıların izinsiz başka bir sitede yayınlanması fikri haklar kanununa göre yasaktır.

Sitenin izin alınmadan ya da kaynak gösterilmeden kopyalanarak başka blog veya sitelerde yayınlanması durumunda, söz konusu kişilerin IP adreslerinden tespit edilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır.

Blogdaki yazılara yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur.