26 Ocak 2010 Salı

Sahte Uzuvlar Dünyası


Digiturk kanallarında izleyecek bir şeyler bulmaya çalışırken, genelde reality showların, ünlülerin gerçek hayat öykülerinin, en seksi işler, en seksi popolular, en seksi gülümseme, ve daha sayamadığım kadar en seksi uzuvların listelendiği programların yer aldığı E! Entartainment kanalında yayınlanan Dr. 90210 programı dikkatimi çekti.

Bilmeyenler için "Dr. 90210", 90'lı yıllarda yayınlanan bizimkilerin çevirisiyle "Evimiz Hollywood'da" dizisi değil. Bu daha çok "beni baştan yarat tarzı" bir program, ama her şey aleni gösteriliyor. Aklınıza gelebilecek tüm estetik ameliyatları, burundan tutun, iz bırakmasın diye göbek deliğinden girip de göğüse silikon enjekte edilmesine kadar. Şimdi buraya kadar anlattıklarımda bir gariplik yok, farkındayım. Benim dikkatimi çekip de, programı izlememe sebep olan ameliyatı anlatayım size..


35 yaşlarındaki kadın, nişanlısıyla birlikte kliniğe muayene olmaya gelmişler. Estetik ameliyatı olacağı yer de "vajinası". Ben E! Entertainment kanalını açtığımda, tam da klinikte doktor, hemşire, kameraman, ışıkçı, nişanlı, kadın elinde ayna (unuttuğum kimse kaldı mı?) hep birlikte sarkmış vajinaya bakıyorlardı, düzeltiyorum "bakıyorduk". Ameliyat olma isteklerinin sebebi de, kadının bu nişanlı olduğu adamdan 2 tane çocuğu varmış da. Vajinasında doğum sonrası genişleme olmuş da. Nişanlısı da tutmuş elinden getirmiş doktora, sıkılaştırma yaptırmaya. Yaaa işte böyle. Bir kere adamdaki düşünceye bak. Diyeceksiniz ki şimdi, "Eeee iyi de, kadını düşündüğünden değil. Aslında sonuçtan kim faydalanacak?" Tabi ki de kendisi. Olsun, hem başkasını da tercih edebilirdi, zaten evli bile değiller. Ayrıca olaydaki medeniyete bakın. Estetik ameliyatı yaptırıcakları yerin kadının vajinasının olması dışında, bu program dünyanın her yerinde yayınlanıyor. Hem de açık seçik, en ince ayrıntısıyla. Yani duymayan kalmayacak. Bırakın duymayanı, görmeyen kalmayacak "zip'lenmiş vajinayı". Hangi Türk erkeği yapar bunu?

Neyse doktor inceledi ve esas soruyu sordu? "Ne kadar sıkı olsun?" Ben zaten ağzım açık seyrediyorum programı şaşkınlıktan, "Nasıl yani?" oldum soruyla. Kadın da muzip bir gülümseme ile cevap verdi, "18 yaşındaki kadar sıkı olsun". Vay be! Şu teknolojinin işine bakın. Doktor da ardından artık espri miydi, yoksa cidden mi söyledi bilemiyorum, şöyle dedi " Hmm 18 yaşındaki vajina nasıl görünür çok iyi bilirim." Ve hep birlikte gülüştüler. Sonucun muhteşem olacağından hareketle, bu safhaya kadar gelmeyi kabul etmiş bir Türk erkeği olsa,  sanırım bu noktada doktoru çekip vururdu alnının ortasından oracıkta.

Derken ameliyat günü geldi. Kadını ameliyathaneye aldılar ve jinekologların ya da doğum esnasında doktorların kullandığı o bacakları iki yana açtıran aparata yatırdılar. Herşey ortada. Doktor başladı ameliyata, zoom yapıyor tabi kameraman. Ameliyatı yapan doktor laserle parça kesiyor, bir yandan da anlatıyor. Hatta kestiği parçaları gösteriyor filan. Ardı ardına yaşadığım hayret krizlerinden sonra, benim çene kası gitti tabi uzun süre açık kalmaktan..

Neyse 3 ay sonrasını gösterdiler. Evlerinde sex toy'lar alıyorlar. Gayet mutlular filan. Kadın diyor ki, "Jose ile seks yaptık ameliyattan sonra. Muhteşemdi. Tekrar 18 yaşında gibi olmak harika bir duygu". Tamam ihtiyaçtır, netice de olaya sağlık gözüyle bakmak gerek. Lakin bu programda bir de "labiaplasty", yani vajinal estetik ameliyatı yaptırmak isteyen genç kızlar da oluyor. Neymiş, görünümünden hoşlanmıyorlarmış. Çok mu elzem senin vajinanın nasıl göründüğü? Güzellik yarışmasına filan katılmayacaksın ya bu konuda, ne işine yarayacak orana estetik ameliyatı yaptırmak? Hayır, her yerin mükemmel de bir oran mı kaldı?

Şimdi sanmayın bu tip ameliyatları sadece kadınlar yaptırıyor. Erkekler de yaptırıyor. Onlar da spor salonlarında vakit harcamak yerine sahte six pack yaptırıyorlar. Sonra bilimum uzuvlarına, "orası" da dahil onlar da estetik ameliyat yaptırıyorlar.

Ya işte böyle. Her şeyin fake'i mevcut oldu artık hayatta, sanmayın sadece facebook profilleri fake. Ya da sanmayın sadece gıdaların genetiği değiştiriliyor, orijinalliği bozuluyor. Artık vajinalar da fake, penisler de..


2 yorum:

  1. Valla Elif'cigim, kimse kusura bakmasin ama ben oyle medeniyete abone olabilecegime emin degilim :)

    Ne gerek herkesin gormesi, hadi doktoru gectik. Ki, zevk ayri, gereklilik ayri (bence)...

    YanıtlaSil
  2. NORMAL DOĞUM SONRASI GERÇEKTEN BU TİP AMELİYATLAR GEREKEBİLİYOR.ÇİFTLER ARASINDA UYUMSUZLUK OLUŞUYOR.DÜŞÜNSENİZE 3-3,5 KİLOLUK BİR BEBEK DÜNYAYA GELİYOR MALUM YERDEN!ÇOK ZOR İŞ.BEN NORMAL DOĞUM YAPTIM.İLK OĞLUMU DÜNYAYA GETİRDİĞİM ESNADA JİNEKOLOĞUM DEDİKİ ŞİMDİ DİKİŞ ATACAĞIM 18 LİK KIZ GİBİ OLUCAKSIN YALNIZ 1 SAAT SÜRER.BENİM CEVABIM O AN Kİ HALETİ RUHİYEMLE BAŞLATMA BENİ DİK GİTSİN BEEE!OLMUŞTU.YANİ GEREKİYORSA YAPILIR CANIM NE VAR.

    AMA ÇOCUK OLDUKTAN SONRA AMELİYATTAN BAŞKA ÇİFTLERE O İŞİ YAPACAK ÖNCE İSTEK SONRA ZAMAN VERSİN! EBRU

    YanıtlaSil

Blog yazıları ve yorumlar

Bu blogda yer alan yazıların izinsiz başka bir sitede yayınlanması fikri haklar kanununa göre yasaktır.

Sitenin izin alınmadan ya da kaynak gösterilmeden kopyalanarak başka blog veya sitelerde yayınlanması durumunda, söz konusu kişilerin IP adreslerinden tespit edilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır.

Blogdaki yazılara yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur.