4 Eylül 2009 Cuma

Cinsi Münasebet Mekanları

Ne doyulmaz duygudur o. Başka hiçbir şeye benzemez sevdiğiniz insana dokunmak, hissetmek, bütünleşmek. Severek sevişmek.. O heyecanı bütün bedeninizde hissetmek. Önemli olan sadece siz ve sevdiğiniz insandır, onu mutlu etmektir. Mekanı, zamanı önemsemeden sevişmek...

Gelin görün ki bazıları mekanı da önemser. O derin duygular yetmez, olaya farklı bir boyut katmak isterler. Yok ben öyle romantizmin ateşini çoğaltmak için müzik, mum, tütsü ve gül kombinasyonu ile harmanlanan yatak odalarından bahsetmiyorum. Onlar normal şeyler. Yatak odası harici mekanları kastediyorum ben. Bahse konu bu cinsi münasebet mekanları farklılıklar arz eder efendim. Ev içi ve ev dışı olarak kategorize edebileceğimiz gibi, kapalı veya açık mekan olarak da sınıflandırabiliriz.

Öncelikle ev içindeki, yatak odası dışı mekanlardan bahsedelim. Favori yerlerden biridir mutfak. Tezgah ya da mutfak masası vazgeçilmez yerlerdir. Yani düşünsenenize bir eve misafirliğe gitmişsiniz yemeğe, evin sahibi çift önceki gece şuan sizin önünüzde duran yemeğin sebzelerinin doğrandığı tezgahta cinsi münasebette bulunmuşlar. Hadi bakalım yiyin yemeği bir güzel. Yapmışlardır arkadaşlar, yani bence (eski kuşağı bilemem de, yeni kuşak) tüm evli çiftler en az bir kere denemişlerdir. Hele de gençlik döneminde böyle bir fırsatı yakalamamış olanlar var ise, kesin evlenir evlenmez yaparlar. Yapsınlar da, renk katar hayatlarına.. 

Bir diğer ev içi mekan banyodur, ki bunu hiç anlamam. Rahat rahat yumuşak ve geniş yatak dururken, daracık akrobatik hareketler yapılmak zorunda kalınan, ve hatta suya ödenen fatura tutarlarının çokluğu düşünülürse neden sevgili beylerin tercih ettikleri mekan olur banyolar onu çözemedim. Yani düşünün eğer böyle malikane tarzı bir yerde yaşamıyorsanız, banyonuzun alanı hemen hemen herkesin evinde olduğu gibi çok geniş değildir. Küvet olayı zaten artık biraz tarih oldu. Duşakabin modası var, hem şık hem daha az yer kaplıyor. Az yer kaplıyor, çünkü kendisi küçük, daracık birşey. Tek başınıza bile zor sığarken, tutup da +1 yapmak, bilemiyorum. Eh bu +1 de sadece böyle ayakta durmaz kesin, pozisyon almak da gerekir. Eeee ne oldu şimdi? Nasıl sığdınız, sığmayı bırakın işte yani anladınız nasıl yapacaksınız münasebeti? Zaten nerede mantığa aykırı birşey var ise, kesin erkeklerden çıkar. İşte bu duşta yapalım mı fikri de erkeklerin yaratıcılığının eseridir.

Hep merak etmişimdir, yani tarihte ilk kim buldu ve de uyguladı bu duşta yapma fantazisini. Hiç düşündünüz mü? Bir de mesela ilk hangi milletten çıktı bu fikir. Kesin Fransızlardır gibi geliyor bana. Ne oldu, nasıl oldu da böyle bir fikir geldi adamın aklına.  Aslında bu bir kadından çıkmış bir fikir de olabilir. Hani eski zamanlarda Avrupalılar mesela çok yıkanmazlarmış ya, ee tabi dolayısıyla kokarlarmış. Parfümün doğuş nedeni de bu kötü kokmaya dayanırmış diye biliyorum ben. Neyse mesela kadın bakmış adam kokuyor, off hem nasıl kötü.  Adama da denmez tabi git banyo yap da gel, kötü kokuyosun. Ayıp olur. Ne yapsam demiş, düşünmüş kadın. Adama bu fikri sunmuş. Adamın da hoşuna gitmiş ve ilk öyle başlamış duşta, banyoda cinsi münasebette bulunma mesela. Olamaz mı?

Ev içi mekanlardan bir bakalım geriye ne kaldı, salon. Koltuk, kanepe, halı.. Hayal gücünüze göre çeşitliliği artırmak size kalmış. Ayy ne yapsak ya, misafirliğe filan gidince bütün vucudumuza galoş geçirip, yiceğimizi de yanımızda mı götürsek? Şimdi kimse beni evine misafirliğe çağırmayacak vallahi, bu kadar şeyi yazdıktan sonra. Ee kardeşim siz de gidin yumuşak yumuşak yatağınızda yapın ne yapacaksanız değil mi ama? :)

Gelelim ev dışı mekanlara. Burada kapalı-açık mekan ayrımını da katalım biraz. Ev dışı dünya malumunuz çok geniş. Tamamen yaratıcılığınıza kalmış. Yaratıcılık deyince yeni trend işe gidip gelinen servislerde yapmak. Vallahi bakın var, olmaz demeyin oluyor böyle şeyler. Bir arkadaş anlattı geçen gün, bir çift varmış sanki olayı mesai haline getirmişler hiç aksatmadan Allahın her iş günü serviste hoppidi hoppidi durumundalarmış. Yok yok o boyutta değil, ama utanmasalar onu da yapacaklar. Aslında bu olay hani şu "teşhirci" olanlar sınıfına giriyor. Yani başkalarının görmesinden zevk alan, halka açık yerlerde yapanlar. Yahu el insaf olan da var, olmayan da. Gidin kapalı kapılar ardında yapın ne yapcaksınız.

Servis/araba aynı klasmana giriyor. Bir de efsane haline gelmiş olan asansörler var. Anlatmadan olmaz. Yani nasıl bir hava akımı oluyorsa asansörlerin içinde, acaba afrodizyak filan mı veriyorlar havalandırmadan bilemiyorum. Kesin geçmiştir aklınızdan hele de güzel bir bayan ya da hoş bir bey ile yalnız bindiyseniz asansöre. Aman dikkat kamera olmasın. Geçenlerde bir haberde okumuştum, bir bankanın genel müdürlüğündeki asansörde bir çift kameralara yakalanmış. Yok yok bizim banka değil. Atılmamışlar ama ceza almışlar. Acaba asansörü icat eden rahmetli, hiç aklına getirmiş midir ileride icadının başka şeylere de vesile olacağını.

Dedim ya tamamen hayal gücünüze kalmış cinsi münasebet yapılacak mekanları türetmek. Aslına bakarsanız bence bir mekanın o olaya birşeyler katmasını beklemeyin. Eğer sadece sevdiğiniz kişinin kollarında olmak, size dünyanın üzerinde yalnız ikinizin olduğu hissini uyandırmıyorsa, isterseniz gidin uzayda yapın yine de birşey hissetmezsiniz. Hissedersiniz de o sizin hissettiğinizi sandığınız şey 3-5  dakika sürer, ömre bedel olması gerekirken. Sevdiğiniz kişiyle değil de ortaya karışık vali kebabı misali sayısız farklı insan ile yapıyorsanız eğer, eh ne diyim yolunuz açık olsun. Hayırlı yolculuklar... 


4 yorum:

 1. Çok avant garde buldum konu ve üslubunuzu efenim :)

  YanıtlaSil
 2. sizin yazılarınızı uzuunn senelerdir takip ediyorum gerçek isminizle yazmadığınız yazılarıda takip ediyodum

  Yazınızda hafif kışkırtıcılık hafif merak ön planda

  Bu konulardaki yazılarda bu kadar ınce ayrıntı mizahla birleştirmek birazda tecrubeleri yaşanmışlıkları araya serpiştirmek Pakize sudanın bile yapamayacağı şeyler

  Şehirli kızın elif şafağı geçmesi dileğiyle

  E.B.

  YanıtlaSil
 3. Banyo münasebetini erkeklerin çıkardığıda nerde çıktı.
  Benim son partnerimin en çok sevdiği yer orası
  nedense yatakta rahat etmiyor.
  En çok sevdiği pozisyona ancak ve ancak banyoda ulaşabiliyormuş bana öyle söylüyo
  eee napim o zamanda orası vazgeçilmezimiz oldu.
  Ayrıca geçenlerde balkon sefasıda yaptık o
  istedi. Biz erkekler için ne yazarsan doğru
  biliyormusun kadın isteyince her zaman her yerde
  hazırız.
  Tefik Erdoğan

  YanıtlaSil
 4. yatakodası dışı seks fazla porno film izlemişlerde bilinçaltına işlenmiş kazanılamamış hisleri yakalama arzusundan başka birşey değil.kediler köpekler sokakta arsada yolda orda burda sevişir, hayvanlardan farkınızı az da olsa ortaya koyun, yoksa ne anlamı var iki ayak üstünde yürüyüp bacak aranızda estetiklikten uzak bir organ taşıdığınızın:)

  YanıtlaSil

Blog yazıları ve yorumlar

Bu blogda yer alan yazıların izinsiz başka bir sitede yayınlanması fikri haklar kanununa göre yasaktır.

Sitenin izin alınmadan ya da kaynak gösterilmeden kopyalanarak başka blog veya sitelerde yayınlanması durumunda, söz konusu kişilerin IP adreslerinden tespit edilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır.

Blogdaki yazılara yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur.